Hediyelik ve Toptan Karton Çanta

Hediyelik ve Toptan Karton Çanta

6.06.2018

Siz değerli müşterilerimiz için her geçen gün daha kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Düğün, nişan, söz, sünnet vb. özel günler için hediyelik karton çanta modellerimizin yanı sıra toptan karton çanta satışı ile de hizmetlerimize devam ediyoruz.

hediyelik karton çanta

Günümüzde taşınabilir reklam çok önemlidir. Taşınabilir reklamlar sayesinde markanız hep el üstünde tutulduğu gibi karton çanta, karton poşet modelleri en iyi açık hava reklam araçlarındandır. Hediyelik karton çanta modelleri de özel günlerinize renk katacaktır. Baskılı ve baskısız olmak üzere iki farklı satın alma seçeneği ile birlikte minimum sipariş miktarı ile ilgili bilgi almak için de tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Toptan karton çanta modellerimiz ise birden fazla renk seçeneği ile birlikte sunulmaktadır. Direk stoktan yaptığımız satışlar, ürünlerin tarafınıza teslim süresini de kısaltmaktadır. Türkiye’nin her yerine anlaşmalı kargo firmaları ile gönderim de yapmaktayız.

karton çanta online satış

Karton çanta, karton poşet ve hediyelik karton poşetler ile ilgili detaylı bilgi almak için info[at]simgecanta.com ve simgecanta[at]hotmail.com adreslerinden bize mail gönderebilir, iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.