Karton Çanta

Karton Çanta

6.12.2018

Karton Çanta

Simge Çantacılık olarak imalatını yaptığımız karton poşetleri Türkiye’nin her yerine ve yurt dışına göndermeye devam ediyoruz.Ücretsiz tasarım hizmetimizden de yararlanan müşterilerimize, her geçen gün bir yenisini eklemekten mutluluk duyuyoruz!


Karton Poşet

Simge Çantacılık olarak, müşterilerimize hızlı ve kaliteli ürünler üretmek vazgeçilmezimizdir. Türkiye’nin farklı yerlerine ürün göndermekten ve firmalarımıza hızlı çözümler sunmak için var gücümüz ile çalışmaktayız. Karton poşet imalatı ve satışı konusunda ağımızı büyütmeye devam ediyoruz. Çeşitli renk ve ebatlardaki ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaya da devam edeceğiz! Simge Çantacılık olarak yine çeşitli renk ve ebatlarda naylon poşet imalatı ve baskısı da yapmaktayız.


karton çanta

Karton Çanta Online Satış

Yakın bir zamanda n11.com ve simgecanta.com üzerinden online olarak sipariş verebileceksiniz. Bu sayede prosedürleri beklemeksizin tasarım ekibimiz tarafınıza dönüş yapacabilecek. Profesyonel olarak tasarım hizmeti sunduğumuz müşterilerimiz, kısa bir süre sonra online olarak ödeme yapabilecek, siparişlerini de takip edebilecek durumda olacaktır.


Siz de bizimle çalışmak isterseniz, iletişim bölümünden detaylı bilgi alabilir ve bize mesaj gönderebilir, Referanslarımız sayfamızdan müşterilerimizi görüntüleyebilir, Ürünlerimiz bölümünü kullanarak stokta bulunan tüm ürünleri inceleyerek sipariş verebilirsiniz!karton çanta online