Toptan Karton Poşet - Karton Poşet Modelleri

Toptan Karton Poşet - Karton Poşet Modelleri

8.06.2019

2019 yılının ilk gününde marketlerde poşet kullanımının ücretli hale getirilmesi ile birlikte karton poşetlere olan ilgi daha da artmış bulunmakta. Biz de Simge Çantacılık olarak gelişen teknolojiye ayak uyduruyor ve müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz.

www.simgecanta.com web adresimizden veya Instagram sayfamızdan bize ulaşan müşterilerimiz, hem kısa sürede ürünlerimiz hakkında bilgi edinebiliyor, hem de online olarak sipariş verebiliyor. Bu sayede uzun süreçlerin önüne geçerek tamamen sonuç odaklı çalışıyoruz. Sizin de mağazanız için karton poşet veya hediyelik karton çanta modellerine ihtiyacınız varsa bizimle 0532 136 77 22 numaralı whatsapp destek hattımızdan veya info@simgecanta.com mail adresimizden hemen ulaşabilirsiniz.

karton poşet

Biz Ne Yapıyoruz?
Simge Çantacılık olarak biz müşterilerimize minimum 300 adet olmak üzere istenilen sayıda baskılı veya baskısız karton poşet, naylon poşet, hediyelik karton çanta, kraft karton çanta modellerimizi ulaştırıyoruz. Ek olarak Simge Çanta olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, online olarak karton çantanızı ücretsiz bir şekilde tasarlıyoruz! Unutmayın, karton poşetler en iyi taşınabilir reklam aracıdır!

Siz de sipariş vermek veya bilgi almak için bize Instagram sayfamızdan & whatsapp destek hattımızdan (0532 136 77 22) ulaşabilirsiniz.