Karton Çanta Nedir?

Karton Çanta Nedir?

12.10.2016

Karton çantalar günümüz şartlarında en iyi ve en şık açık hava reklam aracıdır. Karton çantaların her türlü iş için geliştirilmiş farklı renk ve farklı ebatları mevcuttur. Karton çantaların en büyük özellikleri ise şıklıklarının yanı sıra plastik poşetler gibi doğada çözünmesi çok uzun sürmez ve geri dönüştürülebilir malzemeden meydana gelmiş olmasıdır.

Karton Çanta Nedir

Karton çanta ve karton poşetler mağazaların vazgeçilmez bir reklam aracı haline gelmiştir. Bayanların kaliteli ve şık karton çantalarını yanlarından ayırmaması bunun en büyük göstergelerinden birisidir.

Günümüzde pek çok Avrupa Birliği ülkesi plastik poşet imalatını yasaklamış / sınırlandırmıştır. Bunun en büyük sebebinin doğaya verdiği zarardır diyebiliriz. Fakat karton çantalar ve karton poşetler tamamıyla doğa dostudur. 


Karton Çanta Nedir


Karton Çantalar Şık Bir Reklam Aracıdır!

Karton çantalar, naylon poşetlere kıyasla çok daha şık ve zariftir. Bu nedenden dolayı insanlar bu çantaları ellerinde taşımaktan gurur duyarlar. Aynı zamanda şık olduğu kadar da kaliteli olan bu çantalar, özellikle bir darbe almadıkça yırtılmazlar.


Karton Çanta Nedir


Günümüzde karton çantayı sadece giyim mağazaları kullanmıyor.Hediyelik Eşya, Kuyumcu, Eşarp Mağazaları ve Kuruyemişçiler de karton çantayı tercih etmektedirler. Karton çantadan ziyade özellikle kuyumcular ve Eşarp mağazaları Hediyelik Kutu tercihini yapmaktadırlar. Siz de mağazanız için uygun boy ve ebatlarda modellerimizi görmek ve karton çanta yaptırmak için Simge Çanta ile iletişime geçin!