Varak Yaldız Nedir?

Varak Yaldız Nedir?

12.10.2016

Kısa adı ile yaldız, lüks karton çanta ve karton poşet modellerinde vazgeçilmez bir yere sahiptir. Yaldız, genel işlem olarak baskı veya serigrafi baskıda yapılamayacak şekilde görsel bir canlılık sunar.


Logonuzu / markanızı kesinlikle en canlı ve net şekilde el üstünde taşıtacak bu işlem, diğer baskı çeşitleri ile elde edilemeyecek kadar kaliteli olacaktır.


Genellikle altın sarısı ve gümüş gri olarak tercih edilen bu modellerde farklı yaldız renkleri de bulunmaktadır. (örn: Kırmızı, Yeşil vb.)Varak yaldız baskı işleminde sadece erkek klişe kullanılır ve bu işlem özel bir makinede sıcak baskı olarak uygulanır. Sıcak baskı yapılan karton çanta ve karton poşetler kesinlikle ağırlığını ve şıklığını ön plana çıkarmaktadır.


Varak Yaldız Nedir


Mağazanızın / Logonuzun daha estetik ve şık durmasını sağlamak istiyorsanız, varak yaldız işlemi kesinlikle size önerdiğimiz bir yöntemdir. Yukarıda ve aşağıda bulunan görseller sayesinde varak yaldız işleminin ne olduğunu daha rahat görebileceksiniz. Siz değerli müşterilerimize bu konuda da hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Siz de mağazanız için uygun boy ve ebatlarda modellerimizi görmek ve karton çanta yaptırmak için bizimle iletişime geçin!