Gofre Nedir?

Gofre Nedir?

13.10.2016

Gofre baskı günümüzde özellikle karton çanta ve kartvizitlerde çok sık kullanılan bir teknolojidir. Gofre baskıyı özetleyecek olursak, kağıt üzerine belirli bir kalıptaki deseni / logoyu veya yazıyı kabarık olarak gösterme işlemine verilen addır.


Gofre kabartma işlemi, iyi uygulandığı taktirde görsel olarak çok büyük üstünlük sağlamaktadır. Bunun yanı sıra dokunma istediğini arttırarak markanızın / logonuzun akılda kalması daha da kolaylaşmaktadır.


Gofre Nedir


Gofre baskının uygulanması da varak yaldız gibi özen istemekte ve zaman almaktadır. Karton çantaların üzerine daha rahat yapılan bu işlem için öncelikle klişe kullanılması gerekmektedir.  Gofre baskıyı tercih ederek istemiş olduğunuz karton çanta modelinize derinlik ve çekici özellik kazandırmış olacaksınız.


Gofre teknolojisini karton çantaya uygulayabilmek için öncelikle logonuzu / markanızı asitle oyulan kalıplara dökmemiz gerekmektedir.Klişe adı verilen bu işlemi logonuz / markanız değişmediği sürece ömür boyu kullanabilmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin klişeleri özenle saklanıp korunmaktadır.


Gofre baskı teknolojisini kullanarak siz de müşterilerinize onları mutlu edecek birer karton çanta verin. Unutmayın, karton çantalar ve karton poşetler vazgeçilemez birer açık hava reklam aracıdır. Mağazanızın kalitesini müşterilerinizin elinde taşıtın. Siz de karton çanta hakkında detaylı bilgi almak ve karton çanta yaptırmak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.