Karton Çanta Fiyatları

Karton Çanta Fiyatları

2.06.2016

Karton Çanta Fiyatları

Günümüzde karton çantalar birden fazla sektörde kullanılmaktadır. Karton çantaların da kendi içerisinde maliyeti etkileyen faktörleri bulunmaktadır. Müşterilerinize verdiğiniz ambalajın önemi düşündüğünüzden çok daha fazladır. Bu faktörler baskı, renk, gofre – varak yaldız vb. olarak değişiklikler göstermektedir. Fakat kaliteli bir karton çanta veya karton poşet’in müşterilerinizin elinden kolay kolay düşmeyeceği de bir gerçektir.

 

Kaliteye Önem Verin!

Müşterileriniz karton çantaları estetik oldukları için yanlarında taşımaya önem verirler. Bu nedenle varak yaldız, lake boyama veya gofre baskı modelleri çok daha fazla ilgi çekmektedir. Mağazanızdan çıkan karton çanta veya karton poşet müşterileriniz tarafından dışarıda açık hava reklam aracınız olarak kullanılacaktır. Bu nedenle kaliteli karton çantaya verdiğiniz önem müşterileriniz tarafından da açıkça farkedilecektir.

 

Karton Poşet Online Satış!

Çok yakın bir zamanda siz de bizim ürünlerimizi online olarak inceleyebilecek ve sipariş verebileceksiniz. Online karton çanta fiyatlarımızı inceleyerek kredi kartı ile %100 güvenli bir şekilde alışveriş yapabileceksiniz. Sizin de karton çanta, karton poşet ve naylon poşe tihtiyacınız varsa ürünlerimizi incelemeden karar vermeyin.

 

Hediyelik Karton Çanta

Ürünlerimiz profesyonel baskı makinalarımız ile üretilmektedir. Üretimimiz hızlı ve kaliteli bir şekilde siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Çorum, Kayseri, Samsun, Tokat, Sivas, Ankara,Ordu, Giresun, Trabzon başta olmak üzere Türkiye’nin birçok yerine ulaşmaktadır. Siz de müşterilerinize hediyelik karton çanta armağan etmek istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçiniz.
Kraft Karton Çanta

Kraft karton çanta ve Kraft karton poşet modellerimizde birden fazla renk ve baskı seçeneği mevcuttur. Karton çanta renk ve modellerimizi incelemek için Ürünlerimiz sayfasını kullanabilir, iletişim sayfamızdan bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimizi görüntüleyebilirsiniz.