Toptan Karton Poşet Satışlarımız Başlamıştır!

Toptan Karton Poşet Satışlarımız Başlamıştır!

4.05.2018

Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha uygun fiyatlı ürünler çıkarabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Simge Çanta olarak karton çanta, karton poşet ve naylon poşet sektörüne yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyoruz.

Yukarıda bahsettiğimiz durumlardan ötürü hem toptan, hem perakende olarak satışlarımıza hız kesmeden devam etmeyi amaçlıyoruz. Cazip fiyatlarımızla ve ürün çeşitliliğimiz hakkında bilgi almak için iletişim sayfasını kullanarak bize mesaj gönderebilir, veya irtibat bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Karton poşet modellerimizde detaylı renk seçeneğimiz de mevcuttur. Halihazırda stoklarımızda lacivert, mor, siyah, pembe, kırmızı, boncuk mavi, fuşya, sarı, kraft, fıstık yeşil ve turuncu renk seçeneklerimiz ile her daim depomuzdan sevkıyat yapabilmemiz mümkündür.

Ürünlerimize aynı zamanda istediğiniz baskıyı yapmamız da mümkündür. Siz müşterilerimiz için grafik tasarım çalışmasını yapar, onay aldıktan sonra çanta baskısını da kendi bünyemizde gerçekleştirebiliriz. Eğer istemezseniz boş (yazısız) olarak da sipariş vermeniz mümkündür. Lütfen detaylı bilgi için iletişime geçmekten çekinmeyin.