blog

Toptan Karton Poşet - Karton Poşet Modelleri

Yayın Tarihi: 8.06.2019

2019 yılının ilk gününde marketlerde poşet kullanımının ücretli hale getirilmesi ile birlikte karton poşetlere olan ilgi daha da artmış bulunmakta. Biz de Simge Çantacılık olarak gelişen teknolojiye ayak uyduruyor ve müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Devamını Oku

Karton Çanta

Yayın Tarihi: 6.12.2018

Simge Çantacılık olarak imalatını yaptığımız karton poşetleri Türkiye’nin her yerine ve yurt dışına göndermeye devam ediyoruz. Ücretsiz tasarım hizmetimizden de yararlanan müşterilerimize, her geçen gün bir yenisini eklemekten mutluluk duyuyoruz!

Devamını Oku

Hediyelik Karton Poşet

Yayın Tarihi: 13.06.2018

Simge Çantacılık olarak stoktan satış yaptığımız gibi isteğinize özel karton poşet temini de yapabilmekteyiz. Günümüzde mağazalar tarafından gittikçe popülerleşen hediyelik karton poşet modelleri de stoklarımızda mevcuttur.

Devamını Oku

E-Ticaret ve Hediyelik Karton Çanta

Yayın Tarihi: 11.06.2018

Son dönemlerde tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de e-ticaret sektörü önemli gelişmeler göstermektedir. Hepsiburada, n11, sanalpazar, gittigidiyor vb. e-ticaret pazaryerlerinin de büyüme gösterdiği gibi mağazaların kişisel e-ticaret sayfaları da gün geçtikçe popülerlik kazanmaktadır.

Devamını Oku

Karton Çanta ve Karton Poşet - Taşınabilir Reklam Aracınız!

Yayın Tarihi: 9.06.2018

Karton poşet ve hediyelik karton çantalar günümüzde en yaygın ve en etkili reklam araçlarından bir tanesidir. Bu reklam aracını etkin bir biçimde kullanmak hem marka bilinirliğinizi arttırır, hem de adres ve ürün bilgisini müşterinin kolay hatırlamasına yardımcı olur.

Devamını Oku

Hediyelik ve Toptan Karton Çanta

Yayın Tarihi: 6.06.2018

Siz değerli müşterilerimiz için her geçen gün daha kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Düğün, nişan, söz, sünnet vb. özel günler için hediyelik karton çanta modellerimizin yanı sıra toptan karton çanta satışı ile de hizmetlerimize devam ediyoruz.

Devamını Oku

Hediyelik Karton Çanta Modelleri

Yayın Tarihi: 3.06.2018

Ürünlerimiz profesyonel baskı makinelerimiz ile üretilmektedir. Üretimimiz hızlı ve kaliteli bir şekilde siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Çorum, Kayseri, Samsun, Tokat, Sivas, Ankara, Ordu, Giresun, Trabzon başta olmak üzere Türkiye'nin birçok yerine ulaşmaktadır. Siz de müşterilerinize hediyelik karton çanta armağan etmek istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

Devamını Oku

Toptan Karton Poşet Satışlarımız Başlamıştır!

Yayın Tarihi: 4.05.2018

Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha uygun fiyatlı ürünler çıkarabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Simge Çanta olarak karton çanta, karton poşet ve naylon poşet sektörüne yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyoruz.

Devamını Oku

KARTON POŞET İMALATI

Yayın Tarihi: 17.09.2017

Firmalar her geçen gün kaliteli ve şık ambalajın yeni yollarını deniyor. Bu sebeple karton poşete rağbet daha da artmış durumda. Şık ve estetik olan karton poşet modellerimiz aynı zamanda ekonomik olması sebebiyle müşterilerimiz tarafından çok tercih edilmekte. Siz özel olarak üretilen karton poşet modellerimizde şıklığı ve estetiği bir arada bulmak mümkün.

Devamını Oku

Karton Çanta Fiyatları

Yayın Tarihi: 2.06.2016

Günümüzde karton çantalar birden fazla sektörde kullanılmaktadır. Karton çantaların da kendi içerisinde maliyeti etkileyen faktörleri bulunmaktadır. Müşterilerinize verdiğiniz ambalajın önemi düşündüğünüzden çok daha fazladır. Bu faktörler baskı, renk, gofre – varak yaldız vb. olarak değişiklikler göstermektedir. Fakat kaliteli bir karton çanta veya karton poşet’in müşterilerinizin elinden kolay kolay düşmeyeceği de bir gerçektir.

Devamını Oku

Gofre Nedir?

Yayın Tarihi: 13.10.2016

Gofre baskı günümüzde özellikle karton çanta ve kartvizitlerde çok sık kullanılan bir teknolojidir. Gofre baskıyı özetleyecek olursak, kağıt üzerine belirli bir kalıptaki deseni / logoyu veya yazıyı kabarık olarak gösterme işlemine verilen addır. Gofre kabartma işlemi, iyi uygulandığı taktirde görsel olarak çok büyük üstünlük sağlamaktadır.

Devamını Oku

Varak Yaldız Nedir?

Yayın Tarihi: 12.10.2016

Kısa adı ile yaldız, lüks karton çanta ve karton poşet modellerinde vazgeçilmez bir yere sahiptir. Yaldız, genel işlem olarak baskı veya serigrafi baskıda yapılamayacak şekilde görsel bir canlılık sunar. Logonuzu / markanızı kesinlikle en canlı ve net şekilde el üstünde taşıtacak bu işlem, diğer baskı çeşitleri ile elde edilemeyecek kadar kaliteli olacaktır.

Devamını Oku

Karton Çanta Nedir?

Yayın Tarihi: 12.10.2016

Karton çantalar günümüz şartlarında en iyi ve en şık açık hava reklam aracıdır. Karton çantaların her türlü iş için geliştirilmiş farklı renk ve farklı ebatları mevcuttur. Karton çantaların en büyük özellikleri ise şıklıklarının yanı sıra plastik poşetler gibi doğada çözünmesi çok uzun sürmez ve geri dönüştürülebilir malzemeden meydana gelmiş olmasıdır.

Devamını Oku